для 1 обсягу змиву
антивандальний захист
для пневматичного зливного клапана
вертикальний монтаж 156 x 197 мм
кнопкове управління
кріпильна рама із пластику
кріплення приховане
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.68 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 207 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 168 мм |
| EAN | 4005176296468 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь браш |
| Призначення | Для унітазу |






