для створення 90 ° і 45 ° з'єднань, а також паралельних з'єднань
цинкове лиття методом штампування
попередня збірка в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.16 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176935824 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






