для холодної та попередньо змішаної води
маркування: синє або червоне
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
3 режими налаштування потоку: короткий - середній - довгий (заводське налаштування: короткий), прибл. 7, 15, 30 сек (залежно від тиску)
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.74 кг |
| Висота упаковки | 66 мм |
| Довжина упаковки | 204 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 131 мм |
| EAN | 4005176893131 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain T |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Натискний |






