2 режими змиву: подвійний і старт/стоп
для пневматичного змивного клапана AV1
для вертикального і горизонтального монтажу
156 x 197 мм
із ABS
GROHE Long-Life поверхня
GROHE Water Saving технологія неперевершеного потоку при економному використанні води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 166 мм |
| EAN | 4005176781971 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Even |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Чорний матовий |
| Призначення | Для унітазу |






