Тримач туалетного паперу GROHE Essentials — це поєднання креативного підходу до колірного рішення, стильного зовнішнього вигляду, чудових експлуатаційних характеристик і практичності щоденного користування.
Дана модель володіє неперевершеним довговічним покриттям GROHE Long-Life Shine® та функціональною системою монтажу з декількома варіантами установки виробу — на саморізи і дюбеля або на клей (GROHE GlueFix®).
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.39 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176430060 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






