Тримач для банного рушника GROHE Essentials — аксесуар неймовірно стильний і функціональний. Він ідеально об'єднав у собі візуальну привабливість і чудову якість виконання, повністю відповідаючи всім вимогам сучасної естетики мінімалізму і максимальної практичності. Таке лаконічне пристосування вигідно доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, надаючи їй особливу чарівність і необхідний комфорт.
Завдяки наявності унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® виріб володіє чудовою стійкістю до появи дрібних подряпин і легко піддається очищенню.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 854 мм
- відстань між кріпленнями: 800 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.73 кг |
| Висота упаковки | 878 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 74 мм |
| EAN | 4005176326301 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






