GROHE Allure підкуповує не лише з першого погляду, а й з першого дотику. Естетика Allure з тонким, чітким профілем та органічними переходами запрошує до взаємодії.
Інтуїтивне управління поєднується з неймовірною точністю у цій колекції, в якій продуктивність та комфорт користувача однаково важливі.
Виготовлений у Німеччині цей змішувач для раковини розміру S на 3 отвори призначений для настінного монтажу. Він має довжину виливу 150 мм, а вилив оснащений тонким регульованим аератором GROHE AquaGuide, що означає, що ви можете направити потік ідеально під форму та глибину вашої раковини.
Управління здійснюється за допомогою двох тактильних важільних рукояток з додатковою функцією тактильного зворотного зв'язку, яка дозволяє вам інтуїтивно відчувати, коли ви збільшуєте гучність і температуру, для більш точного управління.
Технологія GROHE WaterSaving знижує споживання води до 5,7 л/хв без шкоди для продуктивності.
З блискучим, але зносостійким хромовим покриттям GROHE Long-Life Shine цей змішувач для ванної кімнати буде виглядати бездоганно довгі роки.
Новий GROHE Allure – точність форми та функціональність. Примітка: цей змішувач поставляється без прихованого монтажу для остаточної установки (29025000), який продається окремо.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.23 кг |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176499784 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






