Компактний термостатичний картридж 1/2 "
GROHE вбудований термоелемент
Виробництво: Португалія
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.12 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176685835 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grohtherm 500 |
| Країна виробник | Португалія |






