Прозора мильниця з металевим тримачем GROHE Essentials Cube — це стильний, естетично привабливий і в той же час функціональний аксесуар, який ідеально впишеться в інтер'єр сучасної ванної кімнати і забезпечить неймовірний комфорт і зручність для її користувачів.
Чудова якість виконання даної моделі виражається у використанні унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine® та наявності продуманої системи монтажу з абсолютно зрозумілих алгоритмом дій, представленим у вигляді покрокової інструкції для легкої і надійної фіксації виробу до настінної поверхні.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: прозоре скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
Комплектація:
- мильниця GROHE Essentials (40368001)
- настінний тримач GROHE Essentials Cube (40508001)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.59 кг |
| Висота упаковки | 143 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176328367 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






