GROHE Long-Life Shine хромоване покриття
для Grohtherm 800
EcoButton GROHE
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.09 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176316715 |
| Колекція | Grohtherm 800 |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






