для Grohtherm Cube
зйомна
легке очищення
колір - білий да Вінчі
для:
- термостат для душу настінного монтажу
- термостат для ванни настінного монтажу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.27 кг |
| Висота упаковки | 73 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Тип аксесуара | Полочка для душу |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176940811 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grohtherm Cube |
| Країна виробник | Німеччина |






