метал
349 мм (відстань між отворами 295 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life finish - стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.61 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 105 мм |
| EAN | 4067393021926 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






