термостатичні захист від опіку (вбудований терморегулятор)
налаштування максимальної температури
термічна дезінфекція без повторного налаштування температури
інструмент для термічної дезінфекції в комплекті
монтаж на один отвір
металева рукоятка (з отвором) - версія для людей поважного віку
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
регулювання витрати води
GROHE Long-Life Shine хромоване покриття поверхні
вбудовані зворотні клапани
фільтри выд бруду
GROHE WaterSaving аератор
GROHE Zero Ізольований водотік - вода не контактує з металами корпусу змішувача
GROHE QuickFix система швидкого монтажу
без донного клапана
гнучка підводка
максимальний перепад тиску 5: 1
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.72 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176643859 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Eurosmart New |
| Країна виробник | Португалія |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | З термостатом |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






