Кільце для рушника GROHE Essentials — зразок вишуканої естетики, витонченого смаку і чудової якості виконання. Бездоганний колір виробу вдало поєднується з його лаконічною формою, створюючи оригінальну стилістично-функціональну композицію, яка ідеально доповнить інтер'єр сучасної ванної кімнати.
Представлений аксесуар володіє прекрасним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і продуманою системою монтажу, завдяки якій установка тримача здійснюється досить швидко і безпроблемно.
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176429378 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






