Витончена, стильна і неймовірно практична склянка для зубних щіток GROHE Selection, виконана з красивого матового скла, стане чудовим естетичним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель призначена для установки на настінний тримач GROHE Selection (41027000), який докуповується окремо.
- матеріл: матове скло
Комплектація:
- склянка для зубних щіток GROHE Selection (41029000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41027000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.26 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Стакан для зубних щіток |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176577055 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Матове скло |






