з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та сервісного обслуговування
з адаптером 100-230 V змінного струму, 50-60 Hz, 6 V постійного струму
картридж з соленоїдним клапаном і фільтром від бруду
фронтальна панель 116 x 144 мм
мінімальний тиск 0,5 бар
оперативний тиск максимум 10 бар
7 попередньо встановлених режимів: - автоматичний змив - миючий режим
попередня промивка
вкл / викл додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
регульований час змиву, що настроюється вручну або за допомогою пульта управління
комплект верхньої монтажної частини для Rapido U
Схвалено в СE
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.66 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки горизонтальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176929502 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Skate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для пісуара |






