настінний монтаж
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
GROHE SilkMove® керамічний картридж діаметром 46 мм
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Поворотний литий вилив
Ламінарний регулятор струменя 9 л / хв.
Можливість установки хв. витрати 2,5 л / хв.
Регулювання витрати води
Винос 222 мм
металевий важіль
Довжина важеля 170 мм
обмежувач температури
економічний
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.74 кг |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Тип монтажу змішувача | На стіну |
| Ширина упаковки | 190 мм |
| EAN | 4005176871726 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Не потрібне |
| Колекція | Euroeco Special |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Важільний |






