Рушникотримач GROHE Essentials Cube — це зразок виняткового стилю, оригінального дизайну і неперевершеної функціональності. Присутність такого дивовижного аксесуара в інтер'єрі будь-якої ванної кімнати гарантує підвищення рівня візуальної привабливості приміщення, його практичності і експлуатаційного комфорту.
Цей виріб створено з думкою про його тривалий термін служби, який забезпечить унікальне довговічне покриття GROHE Long-Life Shine® і надійна система монтажу, представлена у вигляді прихованих кріплень.
- колір: темний графіт
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 160 мм |
| EAN | 4005176636578 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






