Подвійний гачок для банних халатів/рушників GROHE Grandera у кольорі «хром/золото» — це відмінне поєднання ефектного дизайнерського рішення, розкішного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, неймовірних експлуатаційних характеристик і високої якості виконання.
Даний сантехнічний аксесуар прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, підкреслюючи його індивідуальний стиль і неповторну, самобутню атмосферу.
- колір: хром/золото
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.21 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176927997 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | Аксесуар |






