Тримач туалетного паперу GROHE Essentials, безсумнівно, приверне увагу тих, хто надає перевагу нестандартному підходу у виборі колірного рішення для оформлення інтер'єру своєї ванної кімнати. Лаконічна за формою і чудова за експлуатаційними характеристиками модель ідеально підійде для створення сучасного функціонального простору.
Цей виріб відрізняється високою якістю виконання, надійністю і наявністю довговічного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, яке не втратить своєї привабливості навіть через багато років користування.
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176429477 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






