Набір аксесуарів 4 в 1 GROHE Essentials, безсумнівно, припаде до смаку тим, хто віддає перевагу готовим рішенням і не готовий витрачати багато часу на підбір необхідних функціональних елементів інтер'єру санвузла, які будуть прекрасно гармоніювати між собою, ідеально відповідаючи необхідним стилістичним і експлуатаційним характеристикам.
Всі вироби, що входять до складу представленого комплекту, виконані в чудовому зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащені системою прихованого монтажу, яка передбачає наявність спеціальних кріплень з докладною інструкцією по їх установці.
Склад набору:
Кільце для рушника GROHE Essentials (40365001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Тримач для рушника GROHE Essentials (40366001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 654 мм
- відстань між кріпленнями: 600 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Гачок для банного халата GROHE Essentials (40364001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
Тримач для туалетного паперу (без кришки) GROHE Essentials (40689001):
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.07 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176354137 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






