включає в себе:
GROHE Blue Змішувач одинважільний для мийки
з функцією очищення водопровідної води
монтаж на один отвір
C-подібний вилив
окрема рукоятка для фільтрованої води
керамічний вентиль 1/2 дюйма
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
поворотний трубкоподібний вилив
радіус повороту виливу 360 градусів
окремі водотоки для питної та водопровідної води
гнучка підводка
GROHE Blue головка для фільтра
GROHE Blue фільтр на основі активованого вугілля для чудового смаку
ресурс 3000 літрів
таймер заміни фільтра, включаючи 2 батарейки АА
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 5.05 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 410 мм |
| EAN | 4005176565519 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для кухні |






