Рушникотримач у вигляді кільця GROHE Essentials Authentic — це прекрасне функціональне доповнення інтер'єру сучасної ванної кімнати. Виконаний в класичному стилі, даний аксесуар зачарує вас своєю витонченістю, елегантністю і в той же час візуальною ефектністю.
Представлений виріб відрізняється наявністю унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, особливість якого полягає в бездоганній стійкості до стирання поверхні і появи на ній небажаних подряпин.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 200 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176324338 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






