Запасний дозатор рідкого мила GROHE Start із металу та скла і об’ємом 160 мл, стане ідеальною заміною для тих, хто має тримач для дозатора для мила GROHE Start QuickFix (41195000) або Start Cube QuickFix (41098000). Розроблений у Німеччині та виготовлений із найкращих матеріалів, він ідеально підходить для будь-якої сучасної ванної кімнати та має довговічне покриття GROHE Long-Life Shine, яке легко миється і виблискує роками. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді чому б не поглянути на додаткові аксесуари Start і Start Cube.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.46 кг |
| Висота упаковки | 176 мм |
| Довжина упаковки | 126 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 80 мм |
| EAN | 4005176782886 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь, Матове скло |






