Тримач для туалетного паперу GROHE Essentials у матовому кольорі "суперсталь" - чудовий стиль та зручне рішення для ванни!
Розкішні ванні кімнати сконцентровані довкола гармонії. Просто додайте в дизайн своєї ванної аксесуари з колекції GROHE Essentials – наприклад, утримувач туалетного паперу з кришкою у виконанні "нержавіюча сталь". Він виконаний у довговічному покритті GROHE StarLight, яке збереже блиск на довгі роки. Тримач легко встановити завдяки простим покроковим інструкціям. Не забудьте також подивитися відповідні за стилем вироби: гачок для халата, туалетний йорж, тримачі для рушників та поручні для ванни. А якщо ви не бажаєте довго підбирати продукцію, зверніть увагу на наші готові набори аксесуарів. Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, найвища якість та надійний дизайн. Ідеальний завершальний штрих для ванних кімнат, виконаних у будь-якому дизайні та стилі!
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 144 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176412455 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






