Косметичне дзеркало з семикратним збільшенням колекції GROHE Selection, вирізняючись неперевершеною чіткістю відображення і його підвищеною деталізацією, дозволить розглянути навіть дрібні, ледь помітні недосконалості шкіри обличчя та вчасно їх усунути.
Дана модель, з огляду на свою елегантну, лаконічну конструкцію, виконану в бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, чудово впишеться в будь-який інтер'єр сучасної ванної кімнати.
А завдяки наявності зрозумілої системи прихованого монтажу фіксація виробу буде здійснюватися досить швидко, легко та комфортно.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- збільшення: у 7 разів
- без підсвічування
- настінний монтаж
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.97 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Тип аксесуара | Косметичне дзеркало |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176578632 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






