Рушникотримач у вигляді перекладини GROHE BauCosmopolitan зробить інтер'єр вашої ванної кімнати досконалим і за стилем, і за функціональністю. Завдяки чудовим лаконічним лініям і дивовижному зносостійкому покриттю GROHE Long-Life Shine® дана модель виглядає дуже елегантно, витончено і в той же час ефектно.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 522 мм
- відстань між кріпленнями: 430 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.41 кг |
| Висота упаковки | 530 мм |
| Довжина упаковки | 74 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 61 мм |
| EAN | 4005176327810 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






