метал
654 мм (відстань між отворами 600 мм)
приховане кріплення
GROHE Long-Life finish - стійке довговічне покриття
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.87 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 670 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| EAN | 4067393021940 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






