настінний/підвісний монтаж
один отвір під змішувач
з переливом
з антибактеріальним покриттям HyperClean
розмір 600 х 470 мм
настінні кріплення не включені
матеріал: сантехнічний фарфор
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 20.1 кг |
| Висота упаковки | 206 мм |
| Довжина упаковки | 655 мм |
| Ширина упаковки | 510 мм |
| EAN | 4067393034285 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic New |
| Країна виробник | |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






