Витончена стильна раковина вбудованого монтажу GROHE Euro Ceramic 60 поєднує гарний зовнішній вигляд і легко обслуговується.
Розміри цієї раковини складають 600 х 480 мм і вона виготовлена з гладкої порцеляни в кольорі "альпін-білий", який збереже привабливий зовнішній вигляд на багато років.
Антибактеріальне покриття GROHE PureGuard не дозволить вапну, бруду і мікробам затриматися на поверхні раковини. Завдяки тому, що кераміка GROHE з серії Euro відмінно поєднується зі змішувачами колекцій GROHE Eurostyle і Eurosmart, ви зможете втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.
Кераміка GROHE Euro Ceramic - практичні функції і сучасний силует, що ідеально підходить для вашого способу життя.
1 отвір під змішувач
з переливом
600 x 480 мм
з кріпленням
санітарна кераміка
Стійкий до ушкоджень PureGuard і анти-бактеріальне глазурування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 22 кг |
| Висота упаковки | 515 мм |
| Довжина упаковки | 620 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176418334 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






