душовий диск з чорного акрилу
режими струменю: GROHE Rain, Rain+ і ActiveMassage
GROHE SmartTip вибір душового режиму натисканням на кільце
GROHE Water Saving – технологія неперевершеного потоку при економному використанні води
максимальна витрата (при тиску 3 бар) 8,4 л/хв
GROHE DreamSpray розкішний потік води
GROHE Long-Life поверхня
SpeedClean – технологія, що запобігає утворенню вапняного нальоту
внутрішній охолоджуючий канал для довготривалого терміну служби
універсальна монтажна система, придатна для усіх стандартних душових шлангів
може використовуватися із проточним водонагрівачем
мінімальний рекомендований тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.44 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 255 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| EAN | 4067393005247 |
| Колекція | Rainshower Aqua |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






