Кільце для рушника GROHE BauCosmopolitan уособлює позачасовий лаконічний дизайн, витончені риси якого додадуть будь-якому інтер'єру ванної кімнати атмосферу елегантності і затишку.
Представлений аксесуар володіє не тільки дивовижними візуальними даними, але і досконалими практичними характеристиками. Чудове довговічне покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконаний виріб, дозволить зберегти його первинний зовнішній вигляд і привабливе сяйво на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 210 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.34 кг |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 206 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 77 мм |
| EAN | 4005176327803 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






