Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials — це неймовірно стильний і в той же час функціональний елемент інтер'єру санвузла, який призначений для підтримки ідеальної чистоти на внутрішній поверхні чаші унітаза.
Практична конструкція виробу в поєднанні з чудовим зносостійким покриттям його металевих частин GROHE Long-Life Shine® забезпечать вам максимальний комфорт і зручність в процесі щоденного користування.
- колір: суперсталь
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.19 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176412486 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






