звукоізоляційне підключення змішувача 1/2 дюйма
захист від вандалізму
бічне кріплення
оцинкований
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.72 кг |
| Висота упаковки | 145 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176982972 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |






