Поличка-решітка колекції GROHE Selection Cube — це гармонійний тандем витонченої естетики лаконічності, неймовірної практичності та бездоганної якості виконання. Цей чудовий сантехнічний аксесуар стане вдалою декоративною прикрасою і в той же час невід'ємною функціональною частиною інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель виготовлена з першокласного металу із використанням унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, яке славиться своєю високою зносостійкістю й абсолютною простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- для кутового монтажу
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.72 кг |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Тип аксесуара | Полочка-решітка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176347962 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






