матеріал: скло / метал
настінний монтаж
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
підходить для накручування (включаючи саморізи і дюбелі) або склеювання (клей 40 915 000 продається окремо)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.07 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176429897 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок матовий, Матове скло |






