Дуже стильний і в той же час функціональний туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials неодмінно припаде до смаку цінителям ідеального балансу краси і практичності.
Конструкція даного аксесуара передбачає настінний монтаж і здійснюється за допомогою саморізів і дюбелів або клею — технологія GROHE GlueFix®.
Крім цього, поверхня тримача і рукоятки виконана в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке збереже первісний вигляд виробу на довгі роки.
- колір: темний графіт
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.33 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176429743 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






