Тримач туалетного паперу GROHE Essentials підкорить вас ідеальним поєднанням нестандартного колірного рішення, стильної форми, надійної якості та відмінної практичності.
Дана модель володіє чудовим зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і простою системою швидкого монтажу, яка передбачає використання саморізів і дюбелів або клею — технологія GROHE GlueFix®.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.39 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 185 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176429316 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця |






