Легко перемикайтеся між виходами за допомогою нового перемикача на 3 положення ALLURE із хромованою поверхнею.
Розроблений для сучасної ванної кімнати, GROHE Allure своїм тонким, чітким профілем та органічними переходами запрошує до взаємодії.
Інтуїтивне управління поєднується з неймовірною точністю у цій колекції, в якій продуктивність та комфорт користувача однаково важливі. Цей 3-ходовий перемикач Allure дозволяє легко перемикатися між трьома різними виходами: зливом для ванни, верхнім та ручним душем.
Встановлюється із прихованим корпусом 29033000 (продається окремо). Регульована глибина установки 66-113 мм, розетка із сполучним штіфтом.
Оснащений блискучим, але зносостійким хромовим покриттям GROHE Long-Life Shine, цей дивертор виглядатиме бездоганно довгі роки. Новий GROHE Allure – точність форми та функціональність.
комплект верхньої монтажної частини для
29 033 000
без блоку прихованого монтажу
розетка зі з'єднувальним штифтом
регульована глибина монтажу
66 - 113 мм
лише для використання із вбудованим механізмом
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.63 кг |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176512599 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






