Змішувач для раковини GROHE Get E, розроблений для забезпечення максимальної чистоти та ефективності у громадських ванних кімнатах, а також у приватних санвузлах, пропонує користувачам безконтактне керування для максимальної гігієни.
Інфрачервоний датчик вловлює рухи рук, швидко подаючи та заощаджуючи воду, що робить його ідеальним вибором для домашніх санвузлів та громадських місць з інтенсивним рухом.
GROHE WaterSaving обмежує витрати води до 5,7 л/хв, не впливаючи на продуктивність. Температура води регулюється невеликим важелем збоку і може бути обмежена за допомогою невеликого аксесуару, що додається, що економить енергію і знижує ризик опіку.
Хромована обробка GROHE StarLight гарантує, що змішувач буде виглядати чудово протягом усього терміну служби. Завдяки меншому контакту зі шкірою, він також гігієнічний та його дуже легко чистити.
Цей удосконалений змішувач швидко та просто встановлюється за лічені хвилини, а попередні налаштування оптимізовані для більшості раковин та особистих уподобань.
Режим очищення легко активується, закриваючи пальцем нижню частину датчика, що тимчасово блокує потік води. У поєднанні з пультом дистанційного керування GROHE (36407001) доступні додаткові налаштування, включаючи автоматичний гігієнічний змив та термічну дезінфекцію.
з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
встановлення на 1 отвір
Літієва батарея 6В, тип CR-P2
термін служби батареї близько 7 років (150 спрацьовувань на день)
багатоступінчастий індикатор стану батареї
змішувальний пристрій з регульованим обмежувачем гарячої води
із вбудованим електромагнітним клапаном
зовнішній акумулятор
Аератор GROHE WaterSaving 5,7 л/хв
фільтри від бруду
гнучкі з'єднувальні шланги
Зворотній клапан
система швидкої установки
7 встановлених програм
автоматичне скидання
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції та точні налаштування з пульта 36407
клас шуму 1 відповідно до DIN4109
клас захисту змішувача IP 59K
схвалено РЄ
мін. рекомендований тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.59 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 165 мм |
| EAN | 4005176305801 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Get E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






