скло/метал
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (клейові комплекти GROHE QuickGlue A1 41 127 000 продаються окремо)
мильниця без тримача (41 182 000)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.64 кг |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Тип аксесуара | Мильниця |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4067393016311 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






