Дозатор для миючого засобу GROHE Cosmopolitan — ваш незамінний помічник під час виконання рутинних кухонних завдань. Дана модель відрізняється неймовірно стильним зовнішнім виконанням і продуманим конструктивним рішенням, яке передбачає прихований монтаж виробу, що дуже зручно і раціонально з точки зору грамотної організації робочого місця на кухні.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.49 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176489440 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






