Стильний дизайн і напрочуд легкий монтаж! З туалетною щіткою GROHE Start Cube ще ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний і розроблений у Німеччині з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. Приховане кріплення виглядає справді професійно, а довговічне покриття GROHE Long-Life Shine легко миється і блищить роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Його можна прикрутити до стіни (шурупи та дюбелі входять у комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Для придбання доступні змінні щітки (41201L00/KSO). А якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари, такі як тримач для туалетного паперу, гачок для халата, кільце для рушників, вішалка для рушників і кутовий душовий кошик.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.3 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176753541 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






