2 обсягу змиву або переривання змиву старт / стоп
безконтактна активація змиву
підсвічування панелі по контуру кнопки
LED підсвічування (кольори: синій, червоний, жовтий, зелений)
індивідуальна настройка кольору підсвічування
таймер вкл та викл для настройки освітлення
довжина кабелю 3 м
Трансформатор для зовнішнього монтажу
серво мотор
110 V - 240 V блок живлення, 50/60 Hz
9 VA
Схвалено в СE
з лампочками контролю за функціями
для зливного бачка GD 2 з пневматичним клапаном AV1
200 x 200 мм
зроблено з безпечного скла
GROHE WaterSaving Технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.42 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 260 мм |
| EAN | 4005176897115 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Ondus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Безпечне скло |
| Поверхня | Білий місяць |
| Призначення | Для унітазу |






