Колекція GROHE Allure дозволить Вам відчути досконалість.
Бездоганно вивірені пропорції та поєднання геометричної точності форм із винятковими функціональними характеристиками
робить колекцію Allure ідеальним рішенням для ванних кімнат у сучасному стилі.
Гладкий циліндричний корпус на строгому квадратному або прямокутному підставі формує лаконічний і водночас привабливий силует.
Колекція Allure, у дизайні якої відчуття розкоші та керованості поєднане зі строгими формами, створена для людей, небайдужих до деталей.
У ній ретельно продуманий кожен нюанс, і якість стає очевидною, варто лише торкнутися суцільно металевого аксесуара або важеля будь-якого змішувача Allure.
Невимушений та мінімалістичний стиль забезпечить цій колекції природну гармонію з підкреслено архітектурними сучасними ванними кімнатами.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.18 кг |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Ширина упаковки | 235 мм |
| EAN | 4005176531323 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






