Основні характеристики продукту
з інфрачервоним датчиком для двонаправленого зв'язку для моніторингу, налаштування та обслуговування
без живлення 36 338 000 (обов'язково)
GROHE Water Saving Mousser 5,7 л/хв
гнучкі з'єднувальні шланги
зворотний клапан
фільтри для бруду
з вбудованим електромагнітним клапаном
система швидкого монтажу
7 попередньо встановлених програм
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим очищення
додаткові функції та точні налаштування за допомогою пульта 36 407
Схвалено CE
клас шуму 1 відповідно до DIN4109
тип захисту змішувача IP 59
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.53 кг |
| Висота упаковки | 78 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 167 мм |
| EAN | 4005176318771 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | PowerBox |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | |






