Кухонні аксесуари — невід'ємна складова кухонного інтер'єру, яка забезпечує нашу побутову рутину комфортом і практичністю. Диспенсер для миючого засобу, будучи одним з таких функціональних приладів, призначений для дозування необхідної кількості рідини для миття посуду. На особливу увагу заслуговують моделі прихованого монтажу, які в силу своїх конструктивних особливостей сприяють більш раціональній організації кухонного простору, не захаращуючи його зайвими деталями. Саме такі чудові девайси представлені в колекції GROHE Contemporary.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4005176905506 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Contemporary |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






