Рушникотримач у вигляді перекладини колекції GROHE Grandera — це дивовижне поєднання оригінального дизайнерського рішення, ефектного хромованого покриття GROHE Long-Life Shine®, бездоганної якості виконання та надійної системи швидкого монтажу.
Даний сантехнічний аксесуар стане вдалим естетичним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 669 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Висота упаковки | 55 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| EAN | 4005176927928 |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Аксесуар |






