За рахунок змішуючого клапана система GROHE Red здатна не тільки миттєво подавати киплячу воду.
Якщо на Вашій кухні є тільки холодне водопостачання, Ви можете задіяти бойлер GROHE Red для подачі теплої води. Якщо підключити бойлер до змішувального клапану, він буде змішувати киплячу воду з холодною водопровідною і подавати з змішувача теплу воду під управлінням вентиля для змішаної води.
При схемі монтажу Coldfill ( "Холодне водопостачання") водонагрівач не потрібно. Однак, припустимо, якщо водонагрівач встановлений, тепла вода починає надходити не одразу, і в процесі очікування вода просто зливається в каналізацію. В цьому випадку підключається змішуючий клапан і підмішує киплячу воду для подачі теплої води постійної температури під термостатичним контролем.
При схемі монтажу Hotfill ( "Гаряче водопостачання") тепла вода подається миттєво. Позбавлення від очікування. Заощадження води. Змішуючий клапан можна придбати додатково і може комбінуватися з будь-яким комплектом GROHE Red.
Для термостатичного змішування води з труб і окропу з бойлера для отримання теплої води
регулювання від 35 ° C до 75 ° C
можливе підключення в наступних варіантах:
- холодна вода і окріп;
- гаряча вода і окріп;
для отримання потрібної температури
включає з'єднувальний шланг 70 см, арматуру на 4 отвори і кріплення до стіни
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.96 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
| EAN | 4005176335358 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип управління | |






