з вбудованим попередньо налаштованим термостатичним змішувачем
настінна установка
підходить для ІК-комплектів для остаточної установки
2 запірних клапана
Зворотній клапан
для використання з 36410000, 36334SD0, 36335SD0, 36273000
забезпечує гідроізоляцію стінових конструкцій навколо прихованої частини
з ущільнюючою прокладкою
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.54 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176991769 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Eurosmart Cosmopolitan E |
| Країна виробник | Німеччина |






